Events
Lords of the Sound
12/04/18, 19:00
/ Bobycentrum Concert Hall
Musica Slovaca
12/04/18, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)
Graduation concert / Marie Korpasová – violin
12/04/18, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
German Requiem
12/04/18, 19:30
/ Culture centre Babylon
Rocky Eagles
12/04/18, 20:00
/ Šelepka
Dessa / Aby Wolf
12/04/18, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Jazz Spring 2018 / Živé kvety (SK)
12/04/18, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Rocky Eagles
12/04/18, 20:00
/ Šelepka
Namby Pamby Boy (AT) v Brně | Mladí ladí jazz 2018
12/04/18, 20:00
/ Music Lab
Milan Peroutka & Perutě
12/04/18, 20:30
/ Metro Music Bar
Lyrics workshop with Slávek Janoušek
13/04/18, 19:00
/ Café Práh
Mirek Kemel - Ryby, raci album release party
13/04/18, 19:30
/ Club Leitnerova
Graduation concert / Ludmila Urbanová – French horn
13/04/18, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Mirek Kemel s kapelou a Vladimírem Javorským
13/04/18, 19:30
/ Club Leitnerova
The Fialky + E!E
13/04/18, 20:00
/ Club Eleven
Downfall of Gaia / High Fighter / Hexer
13/04/18, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Animal Farm
13/04/18, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Swinglaboratory with Šarivari Swing Band
13/04/18, 20:00
/ Music Lab
Live from the MET: Giuseppe Verdi: Luisa Miller
14/04/18, 18:15
/ Reduta Theatre
Vivat Glenn Miller!
14/04/18, 18:30
/ KD Rubín (House of Culture Rubín)
Metropolitan Opera: Live in HD: Luisa Miller
14/04/18, 18:45
/ University Cinema Scala
Citron a Tublatanka
14/04/18, 19:00
/ Semilasso Cultural Centre
Spring concert of MdB with hradišťan
14/04/18, 19:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Becoming Animal + Rouilleux
14/04/18, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Citron & Tublatanka
14/04/18, 20:00
/ Sono Centrum
Special concert
15/04/18, 17:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie - U jezuitů (Church of the Assumption of Virgin Mary - Jesuits)
Spring concert
15/04/18, 18:00
/ Besední dům Concert Hall
Le Comte Ory
15/04/18, 19:00
/ Mahen Theatre
JazzFestBrno: Shalosh, Vincent Peirani Quintet
15/04/18, 19:30
/ Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)
Lab Jam Session: JFB 2018 #8
15/04/18, 22:00
/ Music Lab
Students' concert / Petr Kičinko – bassoon, Libor Suchý – clarinet
16/04/18, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně (Chamber Music Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Graduation concert / Ivana Pavlů – singing
16/04/18, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Jamie Xiu Xiu (US/solo live set)
16/04/18, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Jazz Spring 2018 / Vince Agwada Blues Band (USA/CZ)
16/04/18, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Jazz Archiv
16/04/18, 20:30
/ Metro Music Bar
Violin recital / David Mirzoev
17/04/18, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně (Chamber Music Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Cesta muzikálem – Magda Malá a Bohuš Matuš
17/04/18, 19:00
/ Dělnický dům Jamborova (Workers' House Jamborova)
Szabó / Turcerová / Maceček
17/04/18, 19:00
/ Ponava Cafe
Powder Her Face
17/04/18, 19:00
/ Reduta Theatre
Rocking by Jiří Černý
17/04/18, 19:30
/ Club Leitnerova
Romantické výlety / Bart van Oort (Oslo, Den Haag)
17/04/18, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)
Piano recital / Veronika Julínková
17/04/18, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Varukers + Just Wär + Zeměžluč
17/04/18, 20:00
/ Club Eleven
Jari Rättyä & Käärmekeitto (Finsko) / Helemese
17/04/18, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)