Events

Add your event
filter view
  from:
  to:

Snow White and the Seven Dwarfs

01/06/20, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Jazz jaro 2020: Band of Heysek

02/06/20, 20:00 / Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)

The Tales of Hoffmann

03/06/20, 19:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Big Sandy & The Fly Rite Boys

03/06/20, 19:30 / Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)

D.Y.K.

03/06/20, 20:00 / Sono Centrum

Stromboli

04/06/20, 19:00 / Mahen Theatre

DJ Marys

04/06/20, 19:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Polish Blood

04/06/20, 19:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Haydn variations

04/06/20, 19:30 / Besední dům Concert Hall

The Bartered Bride

05/06/20, 19:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Mincing Fury + Space Hamster

05/06/20, 19:30 / Melodka Music Club

Fresh Minute

05/06/20, 20:00 / Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)

O statečném kováři

05/06/20, 20:30 / Biskupský dvůr

Carmen

06/06/20, 19:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Concert of I. V. Psota ballet school

07/06/20, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Koncert Baletní školy I. V. Psoty

07/06/20, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Final Concert / ČFSB

07/06/20, 19:00 / kostel sv. Janů - U minoritů (St. John's Church - Minorite Church)

Radio and Juliet

07/06/20, 19:00 / Mahen Theatre

Iva Bittová & Antonín Fajt

07/06/20, 20:00 / Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)

Amelie Siba (křest alba) + Dukla + Laokoon

09/06/20, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Jazz jaro 2020: Steven Santoro Quartet

09/06/20, 20:00 / Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)

Bare Escape

10/06/20, 19:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

sKat

10/06/20, 20:00 / Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)

Mňága a Žďorp

10/06/20, 20:30 / Club Fléda

Jananas

10/06/20, 20:30 / Metro Music Bar

Anna K

11/06/20, 18:00 / Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk

Rock'n'roll School in the Cabinet!: DJ BobCat + DJ Vee Jay

11/06/20, 18:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Bco v Brně, aneb finále sezóny

11/06/20, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)

Vilém Spilka Quartet

11/06/20, 19:30 / Sono Centrum

Malalata Daytime

12/06/20, 18:00 / Kavárna Trojka (Cafe Trojka)

Ferdy the Ant

12/06/20, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Drom + Tengri (album release)

12/06/20, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Through Infinity

12/06/20, 20:00 / Melodka Music Club

Golden Delicious

13/06/20, 20:00 / Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)

U2 Stay Tribute Band + Robbie Williams Revival Brno

13/06/20, 20:00 / Melodka Music Club

Tom Jegr Gang + Radimec & Old Horses

13/06/20, 20:30 / Metro Music Bar

Tom Jegr Gang + Radimec & Old Horses

13/06/20, 20:30 / Metro Music Bar

Patrik Kee + En.Dru

15/06/20, 20:00 / Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)

Vox imaginis: Sedm slov

16/06/20, 0:00 / Barokní sál Místodržitelského paláce (The Baroque Hall of the Governor's Palace)

La Bayadère

16/06/20, 19:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Bacha na Mozarta / Bach: Cantatas

16/06/20, 19:30 / Katedrála sv. Petra a Pavla (The Cathedral of St. Peter and Paul) - Petrov

Benefiční koncert Ukulele Troublemakers

17/06/20, 19:00 / Old Town Hall courtyard

Chief Bromden (křest alba) + Sinks

17/06/20, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Puss in boots

18/06/20, 11:00 / Reduta Theatre

Mňága a Žďorp

18/06/20, 18:00 / Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk

Ghost of You + 1flfsoap + Čau Česko

18/06/20, 20:00 / Sono Centrum

Drummsession Konzervatoře Brno

18/06/20, 20:30 / Metro Music Bar

Punt Guns

18/06/20, 20:30 / Music Lab

Idea + support DJs: Inphy + MC Gey

19/06/20, 18:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)