Events

Add your event
filter view
  from:
  to:

95 years of Brno Radio Exhibition

01/10/19, 10:00 / Galerie Celnice

Nine

01/10/19, 18:00 / Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)

French Court Music For King Louis XIV. / Moravský podzim

01/10/19, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)

Evening for a piano trio

01/10/19, 19:30 / Besední dům Concert Hall

Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett

01/10/19, 20:00 / Metro Music Bar

Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha

01/10/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Jenůfa

02/10/19, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim

02/10/19, 19:00 / Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)

Anna Karenina

02/10/19, 19:00 / Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)

Barbara Maria Willi uvádí: Franziska Fleischanderl, Barbara M.Willi / Flirtování s cimbálem

02/10/19, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)

Marien

02/10/19, 19:30 / Café Práh

Longital (Sk/křest) + Monoskop

02/10/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Bohuslav Martinů Songs in Besední dům / Moravský podzim

03/10/19, 19:00 / Besední dům Concert Hall

Concert of the band Máta

03/10/19, 19:00 / Café Práh

Kristina Barta Event Horizon

03/10/19, 19:30 / Club Leitnerova

Circus problem + Timudej

03/10/19, 20:00 / Metro Music Bar

Blockhead (Usa) + Arms And Sleepers (Usa) + Yppah (Usa)

03/10/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

MarZ

03/10/19, 20:00 / Music Lab

Martinů Voices / Moravský podzim

04/10/19, 19:00 / Evangelický kostel J. A. Komenského (Červený kostel) - Evangelical Church of J. A. Komenský (The Red Church)

NOCZ

04/10/19, 19:00 / Ponava Cafe

Zdenek Merta u klavíru

04/10/19, 19:00 / Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)

Hooverphonic (BE)

04/10/19, 20:00 / Club Fléda

French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz

04/10/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Beny M: Tour, čo má Ideu

04/10/19, 20:00 / Music Lab

Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G

04/10/19, 20:00 / Club Eleven

Flamenco day

05/10/19, 16:00 / Club Leitnerova

The Tales of Hoffmann

05/10/19, 17:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Insania – Koncert 888!!!

05/10/19, 19:00 / Club Fléda

15 let soudobé hudební scény MDB

05/10/19, 19:00 / Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)

Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)

05/10/19, 20:00 / Metro Music Bar

Josiah Konder (Dk) & Acid Row

05/10/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

The Detectors a We Will Fly

05/10/19, 20:00 / Club Eleven

Filip Mirus

05/10/19, 20:30 / Music Lab

Moravský podzim for children

06/10/19, 14:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Parade / Moravský podzim

06/10/19, 19:00 / Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)

Dog Eat Dog

06/10/19, 19:00 / Club Fléda

Uměnovědný biograf / Moravský podzim

07/10/19, 14:00 / University Cinema Scala

Weinberg 100 – I / Moravský podzim

07/10/19, 19:00 / Besední dům Concert Hall

Stabat Mater

07/10/19, 19:30 / Old City Hall - Fresco Hall

Luboš Pospíšil & 5P

07/10/19, 19:30 / KD Musilka (House of Culture Musilka)

Stained Blood [e] & Depths Above & Vertikal

07/10/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Pocta Rychlým Šípům / Hudební dílny / Moravský podzim dětem

08/10/19, 17:00 / Knihovna Jiřího Mahena (Jiří Mahen Library)

Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim

08/10/19, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie - U jezuitů (Church of the Assumption of Virgin Mary - Jesuits)

Groove Brno: Dirty Loops

08/10/19, 20:00 / Sono Centrum