Events
Echoes: Kompromat
29/11/19, 21:00
/ Club Fléda
Christmas concert of Václav Hybš
30/11/19, 19:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Shivanam and guests
30/11/19, 21:00
/ Music Lab
Advent na Zelňáku
01/12/19, 14:30
/ Zelný trh
Věra Martinová and guests
02/12/19, 19:00
/ Mahen Theatre
Film Music Tour
02/12/19, 19:00
/ Sono Centrum
Forum of New Music / Meeting New Music Plus 2019
02/12/19, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Forum of New Music / Meeting New Music Plus 2019
03/12/19, 19:00
/ Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)
Etno Brno 2019 / Feri and the Gypsies
04/12/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Visací zámek
05/12/19, 19:30
/ Club Fléda
Bert & Friends + 7krát3 + Henge (UK)
05/12/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Slet bubeníků
05/12/19, 20:30
/ Metro Music Bar
Radio Wave live session - Labello, Ca$hanova Bulhar, Kewu + Talkshow
06/12/19, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Kapitán Demo
07/12/19, 20:00
/ Club Fléda
Forum of New Music / Meeting New Music Plus 2019
09/12/19, 19:00
/ Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)
Lords Of The Sound Ochestra
10/12/19, 19:00
/ Bobycentrum Concert Hall
Brno Christmas
11/12/19, 10:00
/ Náměstí Svobody
Létající rabín
11/12/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Něco si přej / The Swingmode
12/12/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Ausfahrt W/ Cleveland [LU]
13/12/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Gothic Party Brno 2019
14/12/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Anna K. - acoustic tour
15/12/19, 19:00
/ Mahen Theatre
Gattaca + Protijed + 0100 - benefit pro Jako doma
15/12/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Roman Dragoun Project & B-side Band
15/12/19, 20:00
/ Sono Centrum
B4 + Fotbal
17/12/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Adam Kukačka & Red Socks Orchestra
17/12/19, 20:30
/ Metro Music Bar
Kafka band
18/12/19, 20:30
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Ty Nikdy Label Night
20/12/19, 19:00
/ Club Fléda
Bára Zmeková with band
21/12/19, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Monkey Business
21/12/19, 20:00
/ Club Fléda
Václav Neckář & Bacily
22/12/19, 20:00
/ Sono Centrum
Advent gospels
23/12/19, 19:30
/ Sono Centrum
Silvestr s Ukulele Orchestra jako Brno & DJ Harosh
31/12/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Balkan bashavel
03/01/20, 21:00
/ Club Fléda
Lvcas Dope - F4r4on Tour
04/01/20, 21:00
/ Club Fléda
Zapadlo/Beneš/Sikora (The Zbs)
08/01/20, 20:00
/ Music Lab
Marian Friedl, Sabrina Pasičnyk: Beskydská odysea
09/01/20, 19:00
/ Ponava Cafe
Sensey x SKiNNY Barber
10/01/20, 20:00
/ Club Fléda
Tomáš Palucha + Rutka Laskier + Host
11/01/20, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Samey (xyz Tour)
17/01/20, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
ASTRYD Live [UK] + guests
18/01/20, 21:00
/ Music Lab