Events

Add your event
filter view
  from:
  to:

Mamma Mia!

01/11/19, 19:00 / Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)

Poletíme?, Ian a DJ Tom Holič

01/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Dáša Ubrová Band

01/11/19, 20:00 / Music Lab

Judith Hill (USA) / Groove Brno

02/11/19, 20:00 / Metro Music Bar

GLEB - Gauč 'n' Bass Tour

02/11/19, 20:00 / Club Fléda

Global chill-out evening

02/11/19, 21:00 / Music Lab

Autumn concert / Kantiléna

03/11/19, 17:00 / Besední dům Concert Hall

Prorok větru - česká premiéra

03/11/19, 19:00 / Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)

Groove Brno: Candy Dulfer (NL)

04/11/19, 20:00 / Sono Centrum

Postmodern Jukebox

05/11/19, 20:00 / Sono Centrum

Lily Kiara

06/11/19, 19:00 / Ponava Cafe

Cotatcha Orchestra - Bigband electronic

06/11/19, 20:00 / Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)

She Past Away (Tur) + V0nt + Pulsar

06/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Janek Ledecký Symphonic Tour

07/11/19, 19:30 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Mucha

07/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Zvíře jménem Podzim

07/11/19, 20:30 / Metro Music Bar

United Flavour

09/11/19, 20:00 / Club Eleven

Načeva + Teve

12/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Cover Collection Concert 2019

13/11/19, 18:00 / Club Leitnerova

Ida Nielsen (DK) / Groove Brno

13/11/19, 20:00 / Metro Music Bar

Movits! (SWE)

13/11/19, 20:00 / Club Fléda

Baobab

14/11/19, 19:30 / Club Leitnerova

The Sweet Release Of Death (Hol) + Tús Nua (Hr)

14/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Smola a Hrušky a Doctor P.P.

14/11/19, 20:00 / Club Eleven

Tropical Fuck Storm (Aus)

15/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Funky Night podzim 2019

15/11/19, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Astral w/ Seba (Swe)

16/11/19, 21:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Viva "Lalala" Republika

17/11/19, 20:00 / Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)

Agadir uvádí... Adam Borzič

18/11/19, 19:00 / Ponava Cafe

Groove Brno: Incognito (UK)

18/11/19, 20:00 / Sono Centrum

Ólafur Arnalds

19/11/19, 20:00 / Sono Centrum

Maze

19/11/19, 20:00 / Music Lab

A step behind the curtain

20/11/19, 11:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Born in

20/11/19, 19:00 / Music Lab

Thom Artway & Band + Vera Jonas

21/11/19, 20:00 / Kavárna Trojka (Cafe Trojka)

Skety

22/11/19, 21:00 / Music Lab

Fallgrapp (SK) / Groove Brno

23/11/19, 20:00 / Metro Music Bar

Skamparas a Peshata a Ganstaska koncert

23/11/19, 20:00 / Club Eleven

Ach ano

23/11/19, 20:00 / Club Fléda

Scent

23/11/19, 21:00 / Music Lab

Ronley Teper´s Lipliners (Can) + Storno Beat (A) + Rabbit Slow

26/11/19, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Mirai

26/11/19, 20:00 / Sono Centrum

Efe Turumtay & Nikola Zarić: Via

27/11/19, 19:30 / Besední dům Concert Hall

COP

27/11/19, 19:30 / KD Musilka (House of Culture Musilka)

Milena Fucimanová: Nezabíjejte toho krocana

28/11/19, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena (Jiří Mahen Library)

Tara Fuki host aNNika (AT)

28/11/19, 20:00 / Music Lab

Zdenek Merta u klavíru

29/11/19, 19:00 / Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)

Echoes: Kompromat

29/11/19, 21:00 / Club Fléda