Punk Rock
Bechy & Fee
11/09/19, 19:00
/ Alterna
A Pre-premiere Peep behind the Scenes: Hoffmannovy povídky
12/09/19, 17:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Petr Henych In Trio + Ginger Head
12/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Der Šenster Gob
13/09/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
13/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Ladis Sax feat. Liquidators Crew (LQ)
13/09/19, 20:00
/ Music Lab
Going Up The Vesmír Tour + Zabiť Františka
14/09/19, 19:00
/ Music Lab
Martin Beran Trio
15/09/19, 19:00
/ Music Lab
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
15/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Special-K (ISL) + Cyber (ISL)
16/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Lab Jam session #197 - FUNKY
16/09/19, 20:00
/ Music Lab
GusGus (ISL)
18/09/19, 20:00
/ Club Fléda
Babylon festival
19/09/19, 11:00
Café Open Mic
19/09/19, 19:00
/ Café Práh
Sherpa The Tiger (Ukr) + Lambda + Science Killer
19/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Polaris / season opening
20/09/19, 19:00
/ Björnson's orchard
Noshit | Persian Empire, HRTL
20/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
PSH Debut tour
20/09/19, 21:00
/ Club Fléda
Dan Bárta & Illustratosphere
23/09/19, 20:00
/ Sono Centrum
Föllakzoid (CHL) & Lonker See (PL)
24/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Year of the cobra (USA) + Nikander
25/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
alyona alyona (UA)
26/09/19, 20:00
/ Club Fléda
Hoochie Coochie Band (CZ)
26/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Děti deště (křest) + Lyssa + Ohm My God
26/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Koncert na pomezí jazyků
27/09/19, 19:30
/ Kabaret Špaček (Cabaret Špaček)
Major Issues w/ DJ Sofa (BE)
27/09/19, 21:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Acute Dose on fire & hosté
28/09/19, 18:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hungarian Django Swing (HU)
28/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Pil C, Čaba Laciga, Explicit sound
28/09/19, 21:00
/ Club Fléda
Masterclass francouzské hudby s Dagmar Šaškovou
29/09/19, 10:00
/ Akademie staré hudby
Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett
01/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha
01/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Music Lab's 5th birthday party with Funky Chicken
01/10/19, 20:00
/ Music Lab
Longital (Sk/křest) + Monoskop
02/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Concert of the band Máta
03/10/19, 19:00
/ Café Práh
Circus problem + Timudej
03/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Blockhead (Usa) + Arms And Sleepers (Usa) + Yppah (Usa)
03/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Zdenek Merta u klavíru
04/10/19, 19:00
/ Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)
Hooverphonic (BE)
04/10/19, 20:00
/ Club Fléda
French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz
04/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Beny M: Tour, čo má Ideu
04/10/19, 20:00
/ Music Lab
Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G
04/10/19, 20:00
/ Club Eleven
Flamenco day
05/10/19, 16:00
/ Club Leitnerova
Insania – Koncert 888!!!
05/10/19, 19:00
/ Club Fléda