Dance
alyona alyona (UA)
26/09/19, 20:00
/ Club Fléda
Hoochie Coochie Band (CZ)
26/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Děti deště (křest) + Lyssa + Ohm My God
26/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
The Youniverse
26/09/19, 21:00
/ Music Lab
Freaky Friday
27/09/19, 18:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Koncert na pomezí jazyků
27/09/19, 19:30
/ Kabaret Špaček (Cabaret Špaček)
New Message jazz trio
27/09/19, 20:00
/ Music Lab
Floyd Division
27/09/19, 20:00
/ Sono Centrum
Major Issues w/ DJ Sofa (BE)
27/09/19, 21:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Acute Dose on fire & hosté
28/09/19, 18:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hungarian Django Swing (HU)
28/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Pil C, Čaba Laciga, Explicit sound
28/09/19, 21:00
/ Club Fléda
Masterclass francouzské hudby s Dagmar Šaškovou
29/09/19, 10:00
/ Akademie staré hudby
25. ročník mezinárodní soutěže Leoše Janáčka
29/09/19, 11:00
/ Besední dům Concert Hall
Einstein on the Beach / Moravský podzim
29/09/19, 19:00
/ Bobycentrum Concert Hall
Lab Jam session #199 - BLUES
30/09/19, 20:00
/ Music Lab
French Court Music For King Louis XIV. / Moravský podzim
01/10/19, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)
Evening for a piano trio
01/10/19, 19:30
/ Besední dům Concert Hall
Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett
01/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha
01/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Music Lab's 5th birthday party with Funky Chicken
01/10/19, 20:00
/ Music Lab
Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim
02/10/19, 19:00
/ Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)
Barbara Maria Willi uvádí: Franziska Fleischanderl, Barbara M.Willi / Flirtování s cimbálem
02/10/19, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)
Longital (Sk/křest) + Monoskop
02/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Bohuslav Martinů Songs in Besední dům / Moravský podzim
03/10/19, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
Concert of the band Máta
03/10/19, 19:00
/ Café Práh
Kristina Barta Event Horizon
03/10/19, 19:30
/ Club Leitnerova
Circus problem + Timudej
03/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Blockhead (Usa) + Arms And Sleepers (Usa) + Yppah (Usa)
03/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Martinů Voices / Moravský podzim
04/10/19, 19:00
/ Evangelický kostel J. A. Komenského (Červený kostel) - Evangelical Church of J. A. Komenský (The Red Church)
Zdenek Merta u klavíru
04/10/19, 19:00
/ Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)
Hooverphonic (BE)
04/10/19, 20:00
/ Club Fléda
French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz
04/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Beny M: Tour, čo má Ideu
04/10/19, 20:00
/ Music Lab
Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G
04/10/19, 20:00
/ Club Eleven
Bohuslav Martinů Songs in Brno’s Villas - vila Stiassni / Moravský podzim
05/10/19, 11:00
/ Vila Stiassni
Bohuslav Martinů Songs in Brno’s Villas - vila Löw-Beer / Moravský podzim
05/10/19, 15:00
/ Vila Löw-Beer
Flamenco day
05/10/19, 16:00
/ Club Leitnerova
Bohuslav Martinů Songs in Brno’s Villas - vila Tugendhat / Moravský podzim
05/10/19, 17:00
/ Villa Tugendhat
Insania – Koncert 888!!!
05/10/19, 19:00
/ Club Fléda
15 let soudobé hudební scény MDB
05/10/19, 19:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)
05/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Josiah Konder (Dk) & Acid Row
05/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)