Mahen Theatre
Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett
01/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Longital (Sk/křest) + Monoskop
02/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Circus problem + Timudej
03/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Zdenek Merta u klavíru
04/10/19, 19:00
/ Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)
Hooverphonic (BE)
04/10/19, 20:00
/ Club Fléda
15 let soudobé hudební scény MDB
05/10/19, 19:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Groove Brno: Dirty Loops
08/10/19, 20:00
/ Sono Centrum
Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ
11/10/19, 19:30
/ Club Leitnerova
Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno
11/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Agata Kulis
12/10/19, 20:00
/ Music Lab
Medicine Boy (JAR) + Kittchen + Billow
16/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Trilobeat & Her Memories
16/10/19, 20:00
/ Music Lab
Už jsme doma
17/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
The Glass Onion
18/10/19, 19:30
/ KD Musilka (House of Culture Musilka)
Bellchild (De) + Bringers (Usa) + Cold Cold Nights + Mayberian Sanskülotts (Hu)
20/10/19, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
G.love Solo (USA)
21/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Dasha a sólisté s Moondance orchestra
22/10/19, 20:00
/ Sono Centrum
Adam Naas (Fr)
22/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hudební večer v kavárně Ponava
22/10/19, 20:00
/ Ponava Cafe
Jelen & Míša Tučná - Spím v obilí
23/10/19, 19:00
/ Club Fléda
Čáry života // Dné
29/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Peter Nagy
29/10/19, 20:00
/ Sono Centrum
Ivory Tusk (Argentina)
30/10/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Hana Holišová & New Time Orchestra
30/10/19, 20:00
/ Sono Centrum
Judith Hill (USA) / Groove Brno
02/11/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Barbora Poláková
02/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Groove Brno: Candy Dulfer (NL)
04/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Lenny - Lovers Tour
05/11/19, 20:00
/ Club Fléda
Ukulele Orchestra jako Brno
06/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Janek Ledecký Symphonic Tour
07/11/19, 19:30
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Circus Brothers
08/11/19, 20:00
/ Club Eleven
IV. ročník benefičního koncertu ve prospěch o.p.s. Zdravotní klaun
09/11/19, 19:30
/ Club Leitnerova
United Flavour
09/11/19, 20:00
/ Club Eleven
Načeva + Teve
12/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Ida Nielsen (DK) / Groove Brno
13/11/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Movits! (SWE)
13/11/19, 20:00
/ Club Fléda
Mig 21 hyjé!
14/11/19, 20:00
/ Club Fléda
Funky Night podzim 2019
15/11/19, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Viva "Lalala" Republika
17/11/19, 20:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Incognito (UK) / Groove Brno
18/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Groove Brno: Incognito (UK)
18/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Kalle + Samana (Uk)
20/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Velvet Club Revolution
20/11/19, 20:00
/ Metro Music Bar