Dance
Limonádový Joe aneb koňská opera
02/06/19, 19:00
/ Bezbariérové divadlo Barka (Barrier-free Theatre BARKA)
Brno dances and sings
03/06/19, 17:00
/ Dominikánské náměstí
Lab Jam Session #194 - Funk/Rock with Not Quite My Tempo
03/06/19, 20:00
/ Music Lab
Jazz Jaro 2019 / Hoochie Coochie Band
04/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Hrozně a Kingsfield
05/06/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Band Pong Grand Finale
05/06/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Void Vision (USA) + Smetana
06/06/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Luboš Andršt & Energit
06/06/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Ateliér + Sami Dva - Dvojkřest
06/06/19, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Concentus Moraviae: Alfred Brendel
07/06/19, 18:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Kapitán Demo
07/06/19, 19:00
/ Špilberk Castle Courtyard
Viva "Lalala" Republika
07/06/19, 19:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
The Young Gods (CH)
07/06/19, 20:00
/ Club Fléda
The Youniverse
07/06/19, 21:00
/ Music Lab
Koncert k 25. výročí DNA
08/06/19, 19:30
/ Club Leitnerova
Bluesweiser / Marcus Jurkovič & Motion food
08/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Tamaryn (NZ/USA) & Cold Showers (USA)
10/06/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
The Creepshow + The Rocket Dogz
11/06/19, 18:00
Ze zvuku zpěv, z pohybu tanec
12/06/19, 18:00
/ Bezbariérové divadlo Barka (Barrier-free Theatre BARKA)
Kalle with acoustic band
12/06/19, 19:30
/ Club Leitnerova
Jazz Jaro 2019 / Crystal Monee Hall Band (USA/CZ)
12/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Neighborhood Brats (USA) + Negative Gears (AUS) + Black Wave (Dokument)
13/06/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Blues-rock se studenty / Škola zpěvu Svati Jelínkové & Skalkie
13/06/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Kapela Kupodivu Křtí: Živočišné pudy
13/06/19, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
ObrFest 2019
14/06/19, 12:00
/ Borky
Four Gypsy Soul
14/06/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Band of Heysek
14/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Mr. Sterile Assembly (NZ)
15/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Literárně hudební autorský večer
17/06/19, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
41. večer Fresh Meat / Proplet, Stopové prvky asfaltu
17/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
HeartBeat project
18/06/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Listening program of Jiří Černý
18/06/19, 19:30
/ Club Leitnerova
Drummsession Konzervatoře Brno
18/06/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Jonathan Bree (NZ)
19/06/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Endru & JeN Hovorka
19/06/19, 20:00
/ Music Lab
Black Lips (USA) + Lazer Viking
20/06/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Osvobozené duše
20/06/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Milion+ KML Tour 2019
21/06/19, 21:00
/ Club Fléda
Mimořádný koncert slovenských legend / The Players 2019, For Meditation
22/06/19, 19:30
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Sir Oliver Mally & Peter Schneider (AT/DE)
24/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Brass Against (US)
25/06/19, 19:00
/ Club Fléda
Orten 100 Ohnice
25/06/19, 20:00
/ Káznice
Gébert-Ulbert Project (HU)
26/06/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Festival Ibérica - ibérica gastronómica
27/06/19, 11:00
/ Old Town Hall Courtyard