Náměšť nad Oslavou - chateau

Add your event
filter view
  from:
  to:

MATILDA

01/06/24, 14:00 / Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)

Swan Lake

01/06/24, 17:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Hurvínek prodává nevěstu

01/06/24, 18:00 / Reduta Theatre

The Angel and The Sparrow

01/06/24, 19:00 / Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)

SHIMMI

01/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Festival of Syncopation

02/06/24, 19:00 / Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)

Simona Šaturová / soprano, Zemlinsky Quartet

02/06/24, 19:30 / Galerie Kurdějov 88

Ivo Kahánek / piano

03/06/24, 19:30 / Rájec - Jestřebí, chateau

Jazz & Blues Brno 2024 The Cinelli Brothers (UK)

03/06/24, 20:00 / Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)

HIGH ON FIRE (USA) + REPELENT SS

03/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Antonín Dvořák I Preview preview of the opera Here I am, Orlando

04/06/24, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

The Face of Water concert

04/06/24, 19:00 / Moravská zemská knihovna / Moravian Land Library

Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer

04/06/24, 19:30 / Tišnov - Svratka Cinema

I.S.B. BANDS NIGHT

04/06/24, 19:30 / Metro Music Bar

Sunnbrella

04/06/24, 20:30 / Club Fléda

Qapella and Flyers

05/06/24, 17:00 / Ponava Cafe

An evening of songs by Vladimír Mišík

05/06/24, 19:00 / Café Práh

Hello Marcel and Gufrau

05/06/24, 19:00 / Ponava Cafe

Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer

05/06/24, 20:00 / Synagoga Velké Meziříčí

LANDMINE SPRING + SELENE + BARE ESCAPE

05/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

A year of folklore ensembles

06/06/24, 0:00 / Náměstí Svobody

Jubilee concert for the 160th anniversary of the founding of the association

06/06/24, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)

Jan Martiník / bas, David Mareček / klavír

06/06/24, 19:30 / Castle library, Náměšť nad Oslavou

WITCHING (USA) + HADÍ MORD + BLUES FOR THE RED SUN

06/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Spyder

06/06/24, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Snow White and the Seven Dwarfs

07/06/24, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Olli Mustonen / klavír, Bennewitzovo kvarteto

07/06/24, 19:30 / Boskovice - Park by the Chateau Glasshouse

SOFTSPOT: MOSA.TECH (PL) + KLUCI Z GARÁŽE

07/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Zabásnění

07/06/24, 20:00 / Ponava Cafe

WELCOME TO DES PÉCHÉS

07/06/24, 20:00 / Cabaret des Péchés

Macky Gee (UK)

07/06/24, 21:00 / ENTER Club

Music on a bike

08/06/24, 10:00

MOZART'S CHILDREN'S CELEBRATION CONCERT

08/06/24, 19:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Olli Mustonen / klavír

08/06/24, 19:30 / Slavkov u Brna - chateau

ČERNÁ KREV A BÍLÁ NOC (PERFORMANCE + AFTERPARTY DJS)

08/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)

Trio André

08/06/24, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Disonant

08/06/24, 20:00

Krajina Ró

08/06/24, 20:00 / Ponava Cafe

SPRING CONCERT OF CANTILENS

09/06/24, 17:00 / Besední dům Concert Hall

The final concert of the I. V. Psoty Ballet School

09/06/24, 18:00 / Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)

Kalabis Quintet

09/06/24, 19:30 / Městské muzeum a Galerie Knížecí dům - Moravský Krumlov

Aliaksandr Yasinski / acordeon

10/06/24, 19:00 / Pernštejn Castle

Mário Radačovský I Coco Chanel

10/06/24, 19:00 / Mahen Theatre

Jan Mráček / violin, Lukáš Klánský / piano

10/06/24, 19:30 / Milotice - chateau

ROBIN SCHENK

10/06/24, 20:00 / Kabinet múz (The Cabinet of Muses)