Dance
The Mražák
19/10/19, 19:00
/ Club Leitnerova
Calin, STEIN27, SHXRTY & KOJO + další / MIKE ROFT
19/10/19, 20:00
/ Club Fléda
Bellchild (De) + Bringers (Usa) + Cold Cold Nights + Mayberian Sanskülotts (Hu)
20/10/19, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hudební večer v kavárně Ponava
22/10/19, 20:00
/ Ponava Cafe
Dan Tepfer: Natural Machines
23/10/19, 19:30
/ Besední dům Concert Hall
Ghost-Note (USA) / Groove Brno
23/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Groove Brno: Ghost Note (USA)
23/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Groove Brno: Patax (ES)
24/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
How to make a living from music in 2020
25/10/19, 14:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Ausfahrt W/ Benedikt Frey [de]
25/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Behind the Door
29/10/19, 20:00
/ Alterna
Čáry života // Dné
29/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Ivory Tusk (Argentina)
30/10/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Pavel Čadek & Úcellová skupina
30/10/19, 19:30
/ Club Leitnerova
DE STAAT - Bubble Gum Tour
30/10/19, 20:00
/ Club Fléda
Dunaj vědomí
30/10/19, 20:30
/ University Cinema Scala
Poletíme?, Ian a DJ Tom Holič
01/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Dáša Ubrová Band
01/11/19, 20:00
/ Music Lab
Judith Hill (USA) / Groove Brno
02/11/19, 20:00
/ Metro Music Bar
GLEB - Gauč 'n' Bass Tour
02/11/19, 20:00
/ Club Fléda
Global chill-out evening
02/11/19, 21:00
/ Music Lab
Autumn concert / Kantiléna
03/11/19, 17:00
/ Besední dům Concert Hall
Prorok větru - česká premiéra
03/11/19, 19:00
/ Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)
Groove Brno: Candy Dulfer (NL)
04/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Postmodern Jukebox
05/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Lily Kiara
06/11/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Cotatcha Orchestra - Bigband electronic
06/11/19, 20:00
/ Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)
She Past Away (Tur) + V0nt + Pulsar
06/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Janek Ledecký Symphonic Tour
07/11/19, 19:30
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Zvíře jménem Podzim
07/11/19, 20:30
/ Metro Music Bar
United Flavour
09/11/19, 20:00
/ Club Eleven
Benefiční koncert pro válečné veterány a jejich rodiny
10/11/19, 18:00
/ Sono Centrum
Načeva + Teve
12/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Cover Collection Concert 2019
13/11/19, 18:00
/ Club Leitnerova
Ida Nielsen (DK) / Groove Brno
13/11/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Movits! (SWE)
13/11/19, 20:00
/ Club Fléda
The Sweet Release Of Death (Hol) + Tús Nua (Hr)
14/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Smola a Hrušky a Doctor P.P.
14/11/19, 20:00
/ Club Eleven
Tropical Fuck Storm (Aus)
15/11/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Funky Night podzim 2019
15/11/19, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Michal Ambrož & Hudba Praha: Vzpomínka na 17.11.
16/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Astral w/ Seba (Swe)
16/11/19, 21:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Agadir uvádí... Adam Borzič
18/11/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Groove Brno: Incognito (UK)
18/11/19, 20:00
/ Sono Centrum
Ólafur Arnalds
19/11/19, 20:00
/ Sono Centrum