Jazz
Uprostřed & Podobrazy: Namars
22/07/20, 20:00
/ Old Town Hall Courtyard
Monika Absolonová a Ondřej Hájek
24/07/20, 20:00
/ Biskupský dvůr
Alfarytmus
29/07/20, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Uprostřed & Podobrazy: Funky Chicken
29/07/20, 20:00
/ Old Town Hall Courtyard
Uprostřed & Podobrazy: Golden czech hits, DJ Libor Velek
06/08/20, 19:00
/ Old Town Hall Courtyard
Michal Horák
10/08/20, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Jam Session v Kabinetu Múz
18/08/20, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
MOA: Golden Delicious
19/08/20, 20:00
/ Metro Music Bar
Metro open Air: Záviš & Mucha
25/08/20, 20:00
/ Metro Music Bar
Dundee & Friends
26/08/20, 19:00
/ Music Lab
Uprostřed & Podobrazy: Ghost of you
26/08/20, 20:00
/ Old Town Hall Courtyard
David Koller
28/08/20, 18:00
/ Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk
Uprostřed & Podobrazy: Best of 80´s, DJ Libor Velek
28/08/20, 19:00
/ Old Town Hall Courtyard
Metro Open Air: Tomáš Klus & Jiří Kučerovský
28/08/20, 20:00
/ Metro Music Bar
Uprostřed & Podobrazy: Mezzanine
02/09/20, 20:00
/ Old Town Hall Courtyard
Ukulele Orchestra jako Brno
06/09/20, 19:00
/ Mahen Theatre
Edith, the Little Sparrow..
12/09/20, 19:00
/ Mahen Theatre
Mydy R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶
17/09/20, 20:00
/ Club Fléda
Oliver Kucharovič Quartet (OKQ) / Headmovers
22/09/20, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hm ... + Solárium
30/09/20, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Neřvi mi do ucha & Kutya
07/10/20, 20:00
/ Alterna
Concentus Moraviae: Hudba na kole
12/06/21, 10:00
Recitál: Lucie Bílá & Petr Malásek
29/06/21, 19:30
/ Špilberk Castle Courtyard
Uprostřed: Gustavo Rojo
07/07/21, 19:00
/ Old Town Hall Courtyard
Uprostřed: Jukebox night pod věží
09/07/21, 19:00
/ Old Town Hall Courtyard
Babyløn Unplugged
14/07/21, 19:00
/ Music Lab
Uprostřed: Funky Chicken
28/07/21, 19:00
/ Old Town Hall Courtyard
Trying company
07/08/21, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Uprostřed: Tyjátrio
18/08/21, 19:00
/ Old Town Hall Courtyard
Groove Brno: Roman Dragoun Projekt
28/08/21, 20:30
/ Biskupský dvůr
Severní nástupiště + Billow
07/10/21, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Vladivojna La Chia (Křest)
12/10/21, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Vesna + Tomáš Štefka
13/10/21, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Joe Cocker Revival Band Brno
22/10/21, 19:30
/ Metro Music Bar
Helena Up to the heights
23/10/21, 19:00
/ Semilasso Cultural Centre
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
27/10/21, 19:00
/ Mahen Theatre
MULTI-TOUR Brno
27/10/21, 20:00
/ Music Lab
Pop Rock Therapy / Dj Folteen
27/10/21, 22:00
/ Metro Music Bar
Zabiť Františka + EVOLET
02/11/21, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Shout & Sound
03/11/21, 22:00
/ Vibe Club