Events
IN SITU / EXPOZICE NOVÉ HUDBY
17/06/23, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
BRASS AVENUE
17/06/23, 21:00
/ Pier Bystrc
BCO EXPANDS THE REALITY OF BESEDNÍ DOM / EXPOSITION OF NEW MUSIC
18/06/23, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
AUGMENTED REALITY - ST. JOHN'S NIGHT
18/06/23, 19:30
BRAHMS & DVOŘÁK
22/06/23, 19:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Our Dora's hands
23/06/23, 20:00
/ Ponava Cafe
TRIBUTE TO CHANSON
29/06/23, 19:00
/ Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)
PAVEL ŠPORCL: CONGRATULATORY SONATAS
14/07/23, 18:00
/ South Moravian museum Znojmo
WIHAN'S QUARTET: INDUSTRIAL CONCERT
15/07/23, 19:00
/ Laufen
CANDLELIGHT CONCERT I: AMERICAN CELEBRATION OF CZECH AUTHORS
15/07/23, 21:30
/ House of Art Znojmo
MAKING MUSIC ON THE BRIDGE
16/07/23, 11:00
/ Thayabrücke (Most přes řeku Dyji v Hardeggu)
CONCERT OF ZNOJMO MUSICIANS
16/07/23, 19:00
/ Centrum Louka
LITTLE GENIUS CONCERT
17/07/23, 18:00
/ Městské divadlo Znojmo
MUSIC IN THE STREETS
18/07/23, 10:00
/ Znojmo Centrum
PAVEL ŠPORCL: UHERČICKÉ CASTLE CONCERT
19/07/23, 19:00
/ Uherčice, zámecký park
Cory Wong + Judith Hill & B-Side Band
20/07/23, 20:00
/ Sono Centrum
IL GIARDINO ARMONICO: BAROQUE AFFECTS
21/07/23, 19:00
/ Jízdárna Louckého kláštera, Znojmo
TOUR DE VARHANY
22/07/23, 11:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, Znojmo-Louka
RENAISSANCE JAZZ
22/07/23, 19:00
/ Archdiocesan Museum
METASTASIO: MYSLIVEČKA'S CELEBRATION OF THE GREATEST OF POETS
24/07/23, 19:00
/ nádvoří Státního zámku Vranov nad Dyjí
TRIBUTE TO JOSEPH PUSCHMANN 2
25/07/23, 19:00
CZECH ENSEMBLE BAROQUE: CELEBRATION OF WATER I.
25/07/23, 21:00
/ Mašovický lom
CONCERT OF WINNERS
27/07/23, 19:30
/ kostel sv. Josefa, Jevišovice
CANDLELIGHT CONCERT II: A CELEBRATION OF ITALIAN BAROQUE
29/07/23, 21:00
A PROMENADE CONCERT
30/07/23, 14:00
/ Horní park, Znojmo
CONCERT FROM ZNOJMO ARCHIVES
30/07/23, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, Znojmo-Louka
MICHNA / VEJVANOVSKY: ANNOUNCER
30/07/23, 19:00
/ kostel sv. Michala (St. Michael Church)
SONATA VARIATIONS
01/08/23, 19:00
/ Freskový sál, ZŠ Komenium, Olomouc
PAVEL KŘÍŽKOVSKÝ: REQUIEM
08/08/23, 19:00
Music Marathon 2023 I Ivana Švestková
10/08/23, 18:30
/ Villa Tugendhat
Music Marathon 2023 I Miloš Biháry Band
11/08/23, 17:30
/ Malinovského náměstí
Music Marathon 2023 I Krajina Ró
11/08/23, 18:00
/ Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)
Music Marathon 2023 I Noční optika
11/08/23, 18:00
/ Old Town Hall courtyard
Music Marathon 2023 I Lesní zvěř
11/08/23, 21:00
/ Divadlo Na Orlí (Na Orlí Theatre)
Music Marathon 2023 I Anežka Nováková
12/08/23, 13:30
/ Water Tanks under Žluty Kopec
Music Marathon 2023 I Pianoštafeta
13/08/23, 0:00
Music Marathon 2023 I Barbara Maria Willi & hosté
13/08/23, 11:00
Music Marathon 2023 I Hana Bartošová
13/08/23, 14:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie - U jezuitů (Church of the Assumption of Virgin Mary - Jesuits)
Music Marathon 2023 I Vladimír Kopec
13/08/23, 15:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie - U jezuitů (Church of the Assumption of Virgin Mary - Jesuits)
Music Marathon 2023 I Petr Kolař
13/08/23, 16:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie - U jezuitů (Church of the Assumption of Virgin Mary - Jesuits)
Music Marathon 2023 I Alfred Habermann
13/08/23, 17:15
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie - U jezuitů (Church of the Assumption of Virgin Mary - Jesuits)
Music Marathon 2023 I Humor in music: Vendula Příhodová & Zdeněk Král + Pavel Helan
13/08/23, 18:00
/ Cabaret des Péchés
REVIENS BÉBEL!
20/08/23, 20:00
/ Špilberk Castle Courtyard
CARPE NOCTEM
23/08/23, 0:00
/ Špilberk Castle Courtyard
ADAM PLACHETKA & ONDŘREJ HAVELKA AND HIS MELODY MAKERS: HEAVEN ON EARTH
24/08/23, 20:00
/ Špilberk Castle Courtyard
KINGDOM COME: DELIVERANCE
27/08/23, 20:00
/ Špilberk Castle Courtyard