Events
Pianoštafeta v Alfa pasáži / Maraton Hudby 2019
11/08/19, 14:00
Falcone v Music Lab Open Air
12/08/19, 19:00
/ Music Lab
4/6 Dust in the Groove & Orbita
12/08/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Tomáš Vtípil
13/08/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Jam session ve Staré Pekárně
13/08/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Sajmon & Garfunkers
15/08/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Den Brna: Dobový jarmark na Dominikánském náměstí
17/08/19, 10:00
/ Dominikánské náměstí
Jakub Kouba kvintet
19/08/19, 19:00
/ Music Lab
Pocta Miloši Formanovi / MHF Špilberk
21/08/19, 20:00
/ Špilberk Castle Courtyard
V dobrým jsme se sešli, tadáda dip tadáda
25/08/19, 14:00
/ Biskupský dvůr
Mirror Ensemble
26/08/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Mc Xander (UK), Cocoman, Ešli
29/08/19, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hip hop & skate session na Moraváku
30/08/19, 15:00
Už jsme doma
30/08/19, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Letní baLetní koktejl 2019
30/08/19, 20:00
/ Biskupský dvůr
Gypsy Soul Gospel
05/09/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Trubaadůři na Špilberku
06/09/19, 15:00
Terezie Vosáhlová & ALIVE /all in love/
06/09/19, 19:00
/ Music Lab
Beton + Bahratal + Snět + Kaosquad
06/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Marek Vandrák & Dezoláti trio
07/09/19, 19:00
/ Music Lab
Pavla sings – concert of Pavla Dombrovska
08/09/19, 19:00
/ Club Leitnerova
Musica Balkanika
09/09/19, 19:00
/ Music Lab
Bechy & Fee
11/09/19, 19:00
/ Alterna
A Pre-premiere Peep behind the Scenes: Hoffmannovy povídky
12/09/19, 17:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Petr Henych In Trio + Ginger Head
12/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Der Šenster Gob
13/09/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Cheap Thrills: I Love 69 Popgeju + Pitcha + Ctib + Samčo, Brat Dážďoviek
13/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Ladis Sax feat. Liquidators Crew (LQ)
13/09/19, 20:00
/ Music Lab
Going Up The Vesmír Tour + Zabiť Františka
14/09/19, 19:00
/ Music Lab
Martin Beran Trio
15/09/19, 19:00
/ Music Lab
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
15/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Special-K (ISL) + Cyber (ISL)
16/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Lab Jam session #197 - FUNKY
16/09/19, 20:00
/ Music Lab
GusGus (ISL)
18/09/19, 20:00
/ Club Fléda
Babylon festival
19/09/19, 11:00
Café Open Mic
19/09/19, 19:00
/ Café Práh
Sherpa The Tiger (Ukr) + Lambda + Science Killer
19/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Polaris / season opening
20/09/19, 19:00
/ Björnson's orchard
Noshit | Persian Empire, HRTL
20/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
PSH Debut tour
20/09/19, 21:00
/ Club Fléda
Dan Bárta & Illustratosphere
23/09/19, 20:00
/ Sono Centrum
Föllakzoid (CHL) & Lonker See (PL)
24/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Year of the cobra (USA) + Nikander
25/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
alyona alyona (UA)
26/09/19, 20:00
/ Club Fléda