Events
Hoochie Coochie Band (CZ)
26/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Děti deště (křest) + Lyssa + Ohm My God
26/09/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Koncert na pomezí jazyků
27/09/19, 19:30
/ Kabaret Špaček (Cabaret Špaček)
Major Issues w/ DJ Sofa (BE)
27/09/19, 21:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Acute Dose on fire & hosté
28/09/19, 18:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hungarian Django Swing (HU)
28/09/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Pil C, Čaba Laciga, Explicit sound
28/09/19, 21:00
/ Club Fléda
Masterclass francouzské hudby s Dagmar Šaškovou
29/09/19, 10:00
/ Akademie staré hudby
Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett
01/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha
01/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Music Lab's 5th birthday party with Funky Chicken
01/10/19, 20:00
/ Music Lab
Longital (Sk/křest) + Monoskop
02/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Concert of the band Máta
03/10/19, 19:00
/ Café Práh
Circus problem + Timudej
03/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Blockhead (Usa) + Arms And Sleepers (Usa) + Yppah (Usa)
03/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Zdenek Merta u klavíru
04/10/19, 19:00
/ Činoherní scéna MDB (The Drama Theatre of the Brno City Theatre)
Hooverphonic (BE)
04/10/19, 20:00
/ Club Fléda
French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz
04/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Beny M: Tour, čo má Ideu
04/10/19, 20:00
/ Music Lab
Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G
04/10/19, 20:00
/ Club Eleven
Flamenco day
05/10/19, 16:00
/ Club Leitnerova
Insania – Koncert 888!!!
05/10/19, 19:00
/ Club Fléda
15 let soudobé hudební scény MDB
05/10/19, 19:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)
05/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Josiah Konder (Dk) & Acid Row
05/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Filip Mirus
05/10/19, 20:30
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Moravský podzim
07/10/19, 14:00
/ University Cinema Scala
Christof Kurzmann / Ken Vandermark Duo (AT/USA)
08/10/19, 19:00
/ Ponava Cafe
Ventolin w/ Marius Konvoj
08/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
The Sound is Innocent / Moravský podzim
09/10/19, 18:30
/ University Cinema Scala
Miloš Makovský – Neopak
09/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ
11/10/19, 19:30
/ Club Leitnerova
Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno
11/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Idea: Tempo / MC Gey: RλP-LIFE 2
11/10/19, 20:00
/ Club Fléda
Groove Brno: Nils Landgren Funk Unit (SWE)
11/10/19, 20:00
/ Metro Music Bar
Imperial Black Unit (Fr) + Prison Religion (Us) + Lightning Glove + Trauma + Hnát
11/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Jan Blomqvist & Band
12/10/19, 20:00
/ Club Fléda
Agata Kulis
12/10/19, 20:00
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14/10/19, 14:00
/ University Cinema Scala
Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim
14/10/19, 14:00
/ University Cinema Scala
New Music Forum
16/10/19, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně (Cancert Hall of the Faculty of Music, JAMU Brno)
Medicine Boy (JAR) + Kittchen + Billow
16/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Vanessa Mae
16/10/19, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Už jsme doma
17/10/19, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Mamma Mia!
18/10/19, 14:00
/ Hudební scéna Městského divadla Brno (Music Theatre)
Martin Matys x Kenny Rough
18/10/19, 20:00
/ Music Lab