Jazz
Evening of legends 23
12/04/24, 18:30
/ Semilasso Cultural Centre
B-Side Band
16/04/24, 18:00
/ Metro Music Bar
Michal Hrůza
16/04/24, 19:00
/ Club Fléda
PULS + Jak se jmenujete
19/04/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
THE GLASS ONION
19/04/24, 19:30
/ KS Omega (Musilka)
ALBAND & host: ZaHRaDa
20/04/24, 20:00
/ Metro Music Bar
DEAF CLUB (USA) + FUCK MONEY (USA) + DECULTIVATE + SKIPLIFE
22/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
James Band
24/04/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Pražský výběr
24/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
Pražský výběr
24/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
Kolektivní Halucinace | David Pomahač
25/04/24, 20:00
/ Alterna
Michal Prokop & Framus Five
25/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
The NEWMOUR Experience
26/04/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
THE STUBS (PL) + ARROGANT TWINS + NEURO BATS
26/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
THE ULTIMATE TRIBUTE TO QUEEN
26/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
MICHAL PAVLÍČEK & TRIO
26/04/24, 20:30
/ Metro Music Bar
GATE Crasher
27/04/24, 20:00
/ Club Fléda
Arcanum + Mortify
27/04/24, 20:00
Engel Mayr Trio (A) + Band of Heysek(CZ)
27/04/24, 20:30
/ Metro Music Bar
Glen Hughes
28/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
RAEIN (IT) + STORMO (IT) + NERVY
29/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
KORBEN DALLAS (SK)
30/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Forced to Mode
03/05/24, 19:00
/ Sono Centrum
Night of Zeppelin NoLimit
03/05/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
PAL CONSOLE and MATE RADI HADI
04/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
PALO HABERA A TEAM
07/05/24, 0:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
ROLE + BAD KARMA BOY (SK)
08/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Lee Banda + RCV8
10/05/24, 20:00
Zabásnění and Hamnseggs
11/05/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Secert Session
11/05/24, 19:30
/ Industra
GUITAR GANGSTERS (UK) + DEGRADACE + LIQUID JESUS
15/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hrochansony and Tumpach Kvoč
15/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA
16/05/24, 19:30
/ KD Musilka (House of Culture Musilka)
The Fakers – Pearl Jam Tribute
17/05/24, 20:00
/ Metro Music Bar
Lipari Band aneb Kapitánova sebranka and Paradigma
17/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
RCV8 + Acha
24/05/24, 20:00
Dogma Art + Mylions
25/05/24, 20:00
/ Metro Music Bar
King Dream
25/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Utopenci ve vlasech
29/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
The Machine Performs Pink Floyd
30/05/24, 20:00
/ Sono Centrum
Patricia Šuránová Karvašová a Nová Formace
30/05/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
KRANG + RABIES + HEEL TURN
31/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
The Outroverts
31/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)