Events
KATARZIA + OLIVER TORR & ISAMA ZING + TAOMI + MEOWLAU X VAL
07/12/22, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
PUSHTEEK FEST
10/12/22, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
minus123minut
15/12/22, 20:30
/ Metro Music Bar
Jiří Plock's author's reading
19/12/22, 17:00
/ Knihovna Jiřího Mahena (Jiří Mahen Library)
Budoár staré dámy + Betonovej bez
21/12/22, 19:30
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Island Mint | Nichi Mlebom
11/01/23, 20:00
/ Alterna
SOFTSPOT: CHALAPEÑO + ANA MI + KEVIN
18/01/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Bottled Fish (KZ/RU/UA)
19/01/23, 20:00
/ Kafara
26. BRNO PHILHARMONIC REPRESENTATIVE BALL
21/01/23, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
LABELLO NIGHT VOL. 2
21/01/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
CERMAQUE: LAMENT + ZHILEE
23/01/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
HAUSE PLANTS (PT) + BARE ESCAPE + BREN
24/01/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Shortparis (RU)
25/01/23, 22:00
/ Club Fléda
Addenda (ES), Otra Vez (CZ), Rožava (CZ)
26/01/23, 19:00
/ Sibiř
Martina Trchová + Evolet
27/01/23, 19:30
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
PONDĚLNÍCI + PENTAGRAMČEK
27/01/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
ON AIR: LIVE III.
31/01/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Choroš (ex Neočekávaný dýchánek)
01/02/23, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Swing ball
04/02/23, 19:30
/ SVČ Lužánky
BUTTERCLUB MAYHEM
10/02/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Wolf Lost In The Poem
11/02/23, 20:00
/ Ponava Cafe
LAZER VIKING + VELLOCET ROLL
11/02/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Song as a symbol
14/02/23, 17:00
/ Academia bookshop
Kluk z Husovky, Živo
17/02/23, 19:00
/ Café Práh
Jarret, Monopól
21/02/23, 19:00
/ Café Práh
RAINBOW BALL BRNO
24/02/23, 21:00
/ ENTER Club
COMMUNITY WORK AND PARTICIPATION
27/02/23, 19:30
/ Besední dům Concert Hall
SOFTSPOT: SLAV + JULEK PLOSKI (PL) + MEZI PATRY KLID
08/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Cabaret Ball 2023
11/03/23, 19:00
/ Cabaret des Péchés
TOYOTA VANGELIS (KŘEST) + TOKYO DRIFT (KŘEST)
14/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
TOMÁŠ NIESNER (KŘEST) + ADAM BADÍ DONOVAL
15/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
ANNET X & CHAMPION SOUND
17/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
KULE + Panracek + Chora Sfakion
18/03/23, 20:00
/ Alterna
Pátí na světě
24/03/23, 20:00
DUŠAN VLK + TEMNÝ RUDO + KRSTNÍ OTCOVIA
24/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Swing ball
25/03/23, 19:30
/ SVČ Lužánky
OTTONE PESANTE (IT) + GRIDE + MASÁŽ
26/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
TRYO (KŘEST) + VDYD + FEBRUARY
30/03/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
HELLO MARCEL (KŘEST) + MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO + DON JUAN DISCO
01/04/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Betonovej Bez
06/04/23, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Land of Ooo | Hello Incognito
06/04/23, 20:00
/ Alterna
HENGE (UK)
09/04/23, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hardstyle CZ
15/04/23, 21:00
/ ENTER Club