Events
Citron & Metalinda
20/04/24, 19:00
/ Sono Centrum
Deki Alem (SE)
20/04/24, 20:00
/ Club Fléda
MAT213, ZDENA + PERFECT WORKOUT
20/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
ALBAND & host: ZaHRaDa
20/04/24, 20:00
/ Metro Music Bar
MIEA + Trystero + a:ma
20/04/24, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
JFB 2024: Julian J3PO Pollack
21/04/24, 19:30
/ Cabaret des Péchés
Unleashed Cooperation
21/04/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
ALBA HEREDIA: ÍNTIMO
22/04/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
DEAF CLUB (USA) + FUCK MONEY (USA) + DECULTIVATE + SKIPLIFE
22/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Valerie Kippen
22/04/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Jazz & Blues Brno 2024 I T. G. Copperfield Electric Band (D)
23/04/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Spirituál kvartet
23/04/24, 19:00
/ KS Omega (Musilka)
Diversa Quartet: 1914–1939
23/04/24, 19:00
/ Stará radnice, křišťálový sál // Old Town Hall, Crystal Hall
Luboš Pospíšil
23/04/24, 19:30
/ Club Leitnerova
Seafret (UK)
23/04/24, 20:00
/ Club Fléda
HRUBÁ HUDBA
23/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Iron Maiden Brno: years
23/04/24, 20:00
/ Metro Music Bar
Tribute to Wabi Rivola
24/04/24, 19:00
/ KD Musilka (House of Culture Musilka)
BRATŘI ORFFOVÉ
24/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
James Band
24/04/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Bijouterrier + Marhule(SK)
24/04/24, 20:00
/ Metro Music Bar
Pražský výběr
24/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
Pražský výběr
24/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
Agadir: On the Strings of Hope, Waldo Rojas
25/04/24, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena (Jiří Mahen Library)
Etno spring 2024 I Tubabu
25/04/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
LOVE AND LIFE OF A WOMAN
25/04/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
Kolektivní Halucinace | David Pomahač
25/04/24, 20:00
/ Alterna
MIDI LIDI + Koňe a Prase
25/04/24, 20:00
/ Club Fléda
Michal Prokop & Framus Five
25/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
The NEWMOUR Experience
26/04/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
THE STUBS (PL) + ARROGANT TWINS + NEURO BATS
26/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
THE ULTIMATE TRIBUTE TO QUEEN
26/04/24, 20:00
/ Sono Centrum
RozpoR + MÄRNØ + Distax
26/04/24, 20:00
/ Vegalité
MICHAL PAVLÍČEK & TRIO
26/04/24, 20:30
/ Metro Music Bar
brut.ALL w/SEPT
26/04/24, 21:00
/ ENTER Club
Dřevěné pytlí v jutových uhlích + Pronominal Carrots (USA/FR)
27/04/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Caldara & Händel & Plachetka
27/04/24, 19:00
/ kostel sv. Janů - U minoritů (St. John's Church - Minorite Church)
GATE Crasher
27/04/24, 20:00
/ Club Fléda
HENGE (UK) + LAMBDA + JAK SEN
27/04/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Arcanum + Mortify
27/04/24, 20:00
Engel Mayr Trio (A) + Band of Heysek(CZ)
27/04/24, 20:30
/ Metro Music Bar
SPRING CONCERT OF CANTILENS
28/04/24, 17:00
/ Besední dům Concert Hall
There is never enough Smetana
28/04/24, 18:00
ROBERT BALZAR TRIO / CONVERSATION
28/04/24, 19:00
/ Vila Löw-Beer
Robert Baltazar trio
28/04/24, 19:00
/ Vila Löw-Beer