Events
MÉTA MONDE + YASHA96 (DE)
01/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Les Tortillas
03/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
Public Serpents/USA/ | Jet8 | The Shifty Grifts | Blank Out | Raise Your Middle Finger
03/05/24, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Vladivojna La Chia
04/05/24, 19:00
/ Kafara
Dystopia Night x Fallen Society
04/05/24, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Puding Pani Elvisovej + Pondělníci
04/05/24, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
The Cracked Cookies / Festival Bonjour Brno
07/05/24, 20:00
/ Alterna
SOFTSPOT: MEZI PATRY KLID (KŘEST) + MILA + KODIKI (SK)
07/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
prazdniny | Nature Trip (UK) | Iggy Mayerov
08/05/24, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
ROLE + BAD KARMA BOY (SK)
08/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
FREE FORMS
08/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
NoRemorse rave
10/05/24, 22:00
/ ArtBar Druhý Pád
Zabásnění and Hamnseggs
11/05/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Secert Session
11/05/24, 19:30
/ Industra
The Balladist
11/05/24, 20:00
Fanfare Ciocărlia (RO)
12/05/24, 20:30
/ Club Fléda
Trio Mandili (GE)
13/05/24, 20:30
/ Metro Music Bar
Medial Banana
15/05/24, 20:00
/ Club Fléda
Medial Banana
15/05/24, 20:00
/ Club Fléda
Adela Mede + Natálie Pleváková
16/05/24, 19:00
/ Kafara
Parta vynikajících lidí | Máří
16/05/24, 20:00
/ Alterna
MANON MEURT (KŘEST) + MARJARI S KAPELOU
16/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
S.N.A.K. (UA)
17/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
BELL WITCH (USA) + THE KEENING (USA)
18/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Justin Lavash(UK) + Mirek Hulán Session(CZ/SK)
18/05/24, 20:00
/ Metro Music Bar
ADAM STAŠEK, KRYŠTOF BÍNA & SAMUEL BÍNA
19/05/24, 18:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ + ŠIMANSKÝ NIESNER
20/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Roman Hampacher
22/05/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Budoár staré dámy and Šípky po verši
22/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
G’oldies: Silvestr ve stylu 80. A 90. let
24/05/24, 22:00
/ Sono Centrum
KULE + ČASOVAČ + CHORA SFAKION
25/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
King Dream
25/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
MIKE WATT WITH IL SOGNO DEL MARINAIO (USA/IT) + PARTY TRASHER + SUN+DEAD (KŘEST)
28/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
DAVID MÁLEK & Amplified
28/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
něco něco | Zapomělsem
30/05/24, 20:00
/ Alterna
MADHOUSE EXPRESS + PANOPTIKUM + LEN PECEN & MINIART
30/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
The Outroverts
31/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Music Marathon 2024 I Baron Haze + Raphael Wressnig + Aid Kid
09/08/24, 17:30
/ Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)
Music Marathon 2024 I Rock: Kabaret Dr. Caligariho + Povodí Ohře + The Bladderstones
10/08/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)