SVČ Lužánky - pracoviště Linka
Intrepid – Live Metallica tribute show (SK)
03/05/24, 20:30
/ Metro Music Bar
Vladivojna La Chia
04/05/24, 19:00
/ Kafara
FVCK KVLT & Dušan Vlk
04/05/24, 20:00
/ Club Fléda
PAL CONSOLE and MATE RADI HADI
04/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
Dystopia Night x Fallen Society
04/05/24, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Puding Pani Elvisovej + Pondělníci
04/05/24, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Bulat Okudžava 100
06/05/24, 19:00
/ Café Práh
PALO HABERA A TEAM
07/05/24, 0:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
The Devil and Kate
07/05/24, 18:00
/ Mahen Theatre
Romero Band
07/05/24, 19:30
/ Cabaret des Péchés
The Cracked Cookies / Festival Bonjour Brno
07/05/24, 20:00
/ Alterna
SOFTSPOT: MEZI PATRY KLID (KŘEST) + MILA + KODIKI (SK)
07/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Lord Skull
07/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
prazdniny | Nature Trip (UK) | Iggy Mayerov
08/05/24, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
CZECH VIRTUOSI & IVAN ŽENATÝ
08/05/24, 19:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno (Concert Hall of the Brno Conservatoire)
ROLE + BAD KARMA BOY (SK)
08/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
FREE FORMS
08/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
Oscars Night
10/05/24, 20:00
/ Cabaret des Péchés
10 years with MINDICTED: Black Sun Empire
10/05/24, 20:00
/ Club Fléda
LANDLESS + CROOKED NEES + NEWSPEAK
10/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Lee Banda + RCV8
10/05/24, 20:00
NoRemorse rave
10/05/24, 22:00
/ ArtBar Druhý Pád
Zabásnění and Hamnseggs
11/05/24, 19:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Secert Session
11/05/24, 19:30
/ Industra
Let's Glow
11/05/24, 20:00
/ Cabaret des Péchés
Django Jet
11/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
The Balladist
11/05/24, 20:00
WOLFHEART (FIN) + HYPNOS + ARAWN
12/05/24, 19:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Znouzectnost
12/05/24, 19:00
/ Mahen Theatre
Chris Botti
12/05/24, 19:30
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Fanfare Ciocărlia (RO)
12/05/24, 20:30
/ Club Fléda
Concert with the Hradišťany Dance Ensemble
13/05/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
DOMKRAFT (SWE) + SUNNATA (PL)
13/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Trio Mandili (GE)
13/05/24, 20:30
/ Metro Music Bar
ETERNAL TRIANGLE
14/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
EMILE, DĚKUJEME!
15/05/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
Něco si přej
15/05/24, 19:30
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Medial Banana
15/05/24, 20:00
/ Club Fléda
Medial Banana
15/05/24, 20:00
/ Club Fléda
GUITAR GANGSTERS (UK) + DEGRADACE + LIQUID JESUS
15/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Hrochansony and Tumpach Kvoč
15/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)