Events
VIOLENT WAY (USA) + REMDIK (SK)
29/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Utopenci ve vlasech
29/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
Benefit concert for the Masaryk Oncology Institute
30/05/24, 18:00
/ Konvent Milosrdných bratří (Convent of Merciful Brothers)
něco něco | Zapomělsem
30/05/24, 20:00
/ Alterna
The Machine Performs Pink Floyd
30/05/24, 20:00
/ Sono Centrum
MADHOUSE EXPRESS + PANOPTIKUM + LEN PECEN & MINIART
30/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Patricia Šuránová Karvašová a Nová Formace
30/05/24, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Janne Thomsen / flétna, Olli Mustonen / dirigent, Prague Philharmonia
31/05/24, 19:00
/ Kyjov - House of Culture
KRANG + RABIES + HEEL TURN
31/05/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Luboš Soukup Quartet
31/05/24, 20:00
/ Ponava Cafe
The Backbeat Beatles /UK/
31/05/24, 20:00
/ Sono Centrum
The Outroverts
31/05/24, 20:00
/ Old Bakery Music Cafe (Stará Pekárna)
ONYX & Snak The Ripper
31/05/24, 21:00
/ Club Fléda
Simona Šaturová / soprán, Zemlinského kvarteto
01/06/24, 19:30
Simona Šaturová / soprano, Zemlinsky Quartet
02/06/24, 19:30
/ Galerie Kurdějov 88
Ivo Kahánek / piano
03/06/24, 19:30
/ Rájec - Jestřebí, chateau
Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer
04/06/24, 19:30
/ Tišnov - Svratka Cinema
Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer
05/06/24, 20:00
/ Synagoga Velké Meziříčí
Jan Martiník / bas, David Mareček / klavír
06/06/24, 19:30
/ Castle library, Náměšť nad Oslavou
Olli Mustonen / klavír, Bennewitzovo kvarteto
07/06/24, 19:30
/ Boskovice - Park by the Chateau Glasshouse
Music on a bike
08/06/24, 10:00
Olli Mustonen / klavír
08/06/24, 19:30
/ Slavkov u Brna - chateau
Kalabis Quintet
09/06/24, 19:30
/ Městské muzeum a Galerie Knížecí dům - Moravský Krumlov
Klára Gibišová, Nora Lubbadová, Alexandr Klement / piano
09/06/24, 19:30
/ Mikulov - chateau
Aliaksandr Yasinski / acordeon
10/06/24, 19:00
/ Pernštejn Castle
Jan Mráček / violin, Lukáš Klánský / piano
10/06/24, 19:30
/ Milotice - chateau
Miroslav Sekera / piano
11/06/24, 19:30
/ Lomnice synagogue
Tomáš Netopil / violin, Markéta Klaudová / soprano, Collegium Colloredo
12/06/24, 19:30
/ Valtice - chateau
Epoque Quartet
13/06/24, 18:00
/ Kuřim nám. 1. května
Pavel Svoboda, Adam Suk / varhany
16/06/24, 19:00
/ Basilica of the Assumption of the Virgin Mary and St. Cyril and Methodius - Velehrad
Josef Špaček / violin, Vilém Vlček / violoncello, Miroslav Sekera / piano
17/06/24, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - Town Theatre
Jan Bartoš / piano
18/06/24, 19:30
/ Bystřice nad Pernštejnem - House of Culture
Matouš Zukal / piano
19/06/24, 19:30
/ Hustopeče - Evangelistic Church
Duo Ardašev
19/06/24, 19:30
/ Panský dvůr Telč
Zuzana Stivínová / Medea, Tomáš Netopil / dirigent, Czech Ensemble Baroque
20/06/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
Duo Ardašev
20/06/24, 19:30
/ Lysice - chateau
Petr Popelka / kontrabas, Zemlinského kvarteto
21/06/24, 19:30
/ Slavkov u Brna - chateau
Petr Nouzovský / cello, Martin Sadílek / harp, Martin Kasík / piano
22/06/24, 19:30
/ Rájec - Jestřebí, chateau
Jiří Rožeň, Pavel Voráček / piano, Victoria Khoroshunova / soprano
24/06/24, 19:30
/ Castle library, Náměšť nad Oslavou
Huelgas Ensemble, Paul van Nevel
25/06/24, 19:00
/ church of st. Simon and Judas
Anna Paulová / clarinet, Martin Kasík / piano
26/06/24, 19:30
/ Ivančice
The Sukovo Quartet
27/06/24, 19:30
/ Moravský Krumlov - chateau
Magdalena Kožená / mezzo-soprano, Kirill Gerstein / piano
10/07/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
Music Marathon 2024 I Vincent Peirani & Jokers + Puuluup
08/08/24, 19:00
/ Sono Centrum
Music Marathon 2024 I Baron Haze + Raphael Wressnig + Aid Kid
09/08/24, 17:30
/ Divadlo Husa na provázku (Goose on a String Theatre)