DJ
WITCHING (USA) + HADÍ MORD + BLUES FOR THE RED SUN
06/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Snow White and the Seven Dwarfs
07/06/24, 18:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Olli Mustonen / klavír, Bennewitzovo kvarteto
07/06/24, 19:30
/ Boskovice - Park by the Chateau Glasshouse
SOFTSPOT: MOSA.TECH (PL) + KLUCI Z GARÁŽE
07/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Macky Gee (UK)
07/06/24, 21:00
/ ENTER Club
Music on a bike
08/06/24, 10:00
MOZART'S CHILDREN'S CELEBRATION CONCERT
08/06/24, 19:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Olli Mustonen / klavír
08/06/24, 19:30
/ Slavkov u Brna - chateau
ČERNÁ KREV A BÍLÁ NOC (PERFORMANCE + AFTERPARTY DJS)
08/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
SPRING CONCERT OF CANTILENS
09/06/24, 17:00
/ Besední dům Concert Hall
Kalabis Quintet
09/06/24, 19:30
/ Městské muzeum a Galerie Knížecí dům - Moravský Krumlov
Klára Gibišová, Nora Lubbadová, Alexandr Klement / piano
09/06/24, 19:30
/ Mikulov - chateau
Aliaksandr Yasinski / acordeon
10/06/24, 19:00
/ Pernštejn Castle
Open air concert I Rendez-vous, Soumrak, Mandalabanda, F.T.SteBou
10/06/24, 19:00
/ Café Práh
Jan Mráček / violin, Lukáš Klánský / piano
10/06/24, 19:30
/ Milotice - chateau
ROBIN SCHENK
10/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
CONCERT OF CHILDREN'S SOLOISTS WITH THE BRNO PHILHARMONIC / MOZART'S CHILDREN
11/06/24, 18:00
/ Besední dům Concert Hall
Open air concert I VeHiBa, Nevermore a Kosmonaut, Nebeztebe
11/06/24, 19:00
/ Café Práh
Miroslav Sekera / piano
11/06/24, 19:30
/ Lomnice synagogue
ORA COGAN (CAN) + VDYD
11/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
Tomáš Netopil / violin, Markéta Klaudová / soprano, Collegium Colloredo
12/06/24, 19:30
/ Valtice - chateau
GRÓA (ISL) + SHALLOV (SK) + DOMINIK PROK (SK)
12/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
VUS Ondráš & BROLN and guests
12/06/24, 20:30
Epoque Quartet
13/06/24, 18:00
/ Kuřim nám. 1. května
TOAD PLANET + LEEB0RN
13/06/24, 20:00
/ Kabinet múz (The Cabinet of Muses)
VUS Ondráš | Ondrašovské wanderings
13/06/24, 20:30
MOZART'S CHILDREN ON LIBERTY SQUARE
14/06/24, 15:00
/ Náměstí Svobody
OPEN-AIR CONCERT FOR FATHER'S DAY
16/06/24, 17:00
/ Blahoslavův dům (Blahoslav House)
Pavel Svoboda, Adam Suk / varhany
16/06/24, 19:00
/ Basilica of the Assumption of the Virgin Mary and St. Cyril and Methodius - Velehrad
Josef Špaček / violin, Vilém Vlček / violoncello, Miroslav Sekera / piano
17/06/24, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - Town Theatre
miniMAXband and Ruda Králík
18/06/24, 19:00
/ Café Práh
Jan Bartoš / piano
18/06/24, 19:30
/ Bystřice nad Pernštejnem - House of Culture
From the children of Abel to the dark Meta
19/06/24, 18:00
Matouš Zukal / piano
19/06/24, 19:30
/ Hustopeče - Evangelistic Church
Duo Ardašev
19/06/24, 19:30
/ Panský dvůr Telč
Zuzana Stivínová / Medea, Tomáš Netopil / dirigent, Czech Ensemble Baroque
20/06/24, 19:00
/ Besední dům Concert Hall
DVOŘÁK & SIBELIUS
20/06/24, 19:00
/ Janáčkovo divadlo (Janáček Theatre)
Duo Ardašev
20/06/24, 19:30
/ Lysice - chateau
Kvietah | Člověk krve
20/06/24, 20:00
/ Alterna
Petr Popelka / kontrabas, Zemlinského kvarteto
21/06/24, 19:30
/ Slavkov u Brna - chateau
Petr Nouzovský / cello, Martin Sadílek / harp, Martin Kasík / piano
22/06/24, 19:30
/ Rájec - Jestřebí, chateau
Jiří Rožeň, Pavel Voráček / piano, Victoria Khoroshunova / soprano
24/06/24, 19:30
/ Castle library, Náměšť nad Oslavou
Huelgas Ensemble, Paul van Nevel
25/06/24, 19:00
/ church of st. Simon and Judas
Anna Paulová / clarinet, Martin Kasík / piano
26/06/24, 19:30
/ Ivančice
Random Choices | MATE RADI HADI
26/06/24, 20:00
/ Alterna